Kontakt

Hitta till oss

Swelifes fysiska programkontor är beläget vid innovationskontoret vid Lunds universitet, där ansökan om att få starta innovationsprogrammet ursprungligen skrevs, men medarbetarna finns på flera orter.

Vi finns på Medicon Village, Scheeletorget 1, Lund. Huset vi sitter i heter The Spark.

Hitta hit

Swelifes programkontor

Bild av Eva Sjökvist Saers

Eva Sjökvist Saers
Styrelseordförande Swelife
eva.sjokvist@saers.se

Bild av Ebba Carbonnier

Ebba Carbonnier
Portföljansvarig
Skalbara lösningar för bättre hälsa
ebba.carbonnier@swelife.se
+46 730 82 56 54

Bild av Thomas Gunnarsson

Thomas Gunnarsson
Portföljansvarig
Samverkan och samordning
thomas.gunnarsson@swelife.se
+46 725-313 846

Bild av Karin Lilja

Karin Lilja
Kommunikationsstrateg
karin.lilja@swelife.se
+46 725-541 634

Bild av Heather Marshall Heyman Swelife

Heather Marshall-Heyman
Projektledare Swelife International
heather.marshall-heyman@swelife.se

Bild av Åsa Walllin

Åsa Wallin
Portföljansvarig
Kompetens och kapital
asa.wallin@swelife.se
+46 13 28 89 78

Regionalt affärsstöd

Göteborg
Göran Leonardsson
Sahlgrenska Science Park
goran.leonardsson@sahlgrenskasciencepark.se
+46 706 31 01 42

Lund
Cecilia Jädert
LU Innovation
cecilia.jadert@innovation.lu.se
++46 46 222 15 07

Stockholm
Patrik Blomqvist
Karolinska Institutet Innovations AB
patrik.blomquist@kiinnovations.se
+46 70 67 860 82

Olof Berglund
STING
olof.berglund@sting.co
+46 70 635 98 15

Linköping
Tomas Larson
LEAD
tomas.larson@lead.se
+46 70 549 48 15

Umeå
Peter Jacobsson
Umeå Biotech Incubator (UBI)
peter.jacobsson@ubi.se
+46 73 280 11 15

Uppsala
Björn Arvidsson
Uppsala BIO
bjorn.arvidsson@uppsalabio.com
+46 70-994 36 06

Fakturera Swelife

Fakturaadress

Lunds universitet, FSI/Swelife, Box 188, 221 00 Lund.
Obligatorisk referens: För- och efternamn (på en person på Swelife)

Organisationsnummer 202100-3211

Att tänka på när du fakturerar.